| larousee a întrebat:

Am vazut acum cativa ani un film, gen drama/romantic. pe italiana si filmul si numele lui. nu-mi amintesc deloc ce se intampla doar ca niste fete asista la o cursa de masini /motoare ilegala. este vag dar poate cineva stie. destul de lung era titlul filmului. si cred ca includea si cuvantul "cer" dar nu sunt prea sigura

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

Stai stai...ca ai zis italiana, doar acum mi-a picat fisa. Rectific, filmul se numeste Tre metri sopra il cielo. Tres metros sobre el cielo este varianta in spaniola a filmului.

1 răspuns:
| Demoiselle a răspuns:

Tres metros sobre el cielo
A fost minunat...si eu l-am vazut tot acum ceva timp, dar nu o sa il uithappy