| danyella42051 a întrebat:

Deci am vazut un film cand eram mai micuta si as vrea sa stiu daca e cineva care stie cum se numeste
filmul era cu o fata care s-a deghizat in baiat ca sa intre intr-o cursa de masini undeva in desert, avea ochii albastri si erau persoane care ziceau ca e diavol si a rapit-o din cate imi amintesc... sper sa va ajute cu ceva descriera...

1 răspuns:
| 86Radu86 a răspuns:

Vreau sa vad si eu filmul asta tongue pe wikipedia exista aceasta pagina "Cross-dressing in film and television" si acolo sunt toate filmele in care cineva se deghizeaza intr-un film, am cautat dar nu am gasit singurul era Motocrossed dar acela e cu motociclete tongue sry