| 13november a întrebat:

Am văzut acum ceva timp câteva secvențe dintr-un film care mi-a plăcut foarte mult, dar pe care nu il mai găsesc pentru ca nu îmi amintesc cum se numește.
Din cate am văzut, tipa era o actrița, care probabil a fost rapita si torturata, iar din cauza asta a rămas cu traume si avea vedenii. Soțul ei, psihiatru, a dus-o pe o insula privată cred ca sa își revină. Filmul parca era puțin de groaza, genul thriller bănuiesc.
Pe acea insula a mai apărut o domnișoara, care spunea ca avea nevoie de ajutor, iar psihiatrul a primit-o, soția lui, care era blonda apropo, nu prea a fost de acord cu asta. Psihiatrul mai târziu a aflat ca tipa pe care a primit-o a fost abuzată de tatăl ei.
Blonda si-a chemat prietenul din LA pentru ca nu avea încredere in tipa pe care a primit-o soțul ei in casa. Tipa cred ca era șatena.
La sfârșitul filmului se afla ca tipa care a venit sa ceara ajutor de fapt a fost angajata de psihiatru, iar blonda, soția psihiatrului a omorât-o. Blonda e arestata deoarece nimeni nu a crezut-o.
Filmul e ceva mai nou, după 2000 sunt destul de sigura.
Mi-a plăcut mult filmul si vreau sa il revăd neaparat! A fost intr o seara acum câteva luni pe Pro TV.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sir sanjei a răspuns:

Stranger Within se numeste filmul.

1 răspuns: