| merryann a întrebat:

Am vazut acum ceva vreme un film pe Euforia Tv sau Romatica, nu-mi amintesc sigur, despre un fototmodel care are niste probleme cu drogurile si intra la o clinica de dezintoxicare. Pentru a nu-si pierde jobul si succesul, sora sa geamana ii ia locul pana se reface. Arata la fel ca ea - blonda, frumoasa, dar mai trebuie sa-si lucreze corpul. Aceasta se hotaraste sa spele reputatia surorii sale si il infrunta pe un tip care avea niste poze compromitatoare cu fotomodelul. Intre timp, sosia se indragosteste de designerul pentru care lucra si lucrurile se complica. Nu stiu cat de bine am explicat, dar, daca a mai vazut cineva filmul, imi poate spune si mie cum se numeste? Va rog!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„A Change of Place" - Schimbare de roluri (1994) cu Rick Springfield și Andrea Roth.
http://www.imdb.com/title/tt0109396/
O seară faină!