| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut aseara pe TV1000 filmul DINCOLO DE TACERE... as vrea sa imi recomandati mai multe filme de acest gen. cu autisti. M-ar interesa ceva incadrat in genurile CRIMA-MISTER-THRILLER. Se poate si drama!

FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| DanielDesumoulins a răspuns:

Cu autisti nu prea stiu, dar incadrat in crima mister thriller... Twin Peaks, Insidious, The Exorcist 2, Rose Red, Ghost Ship, The Killing Room, HellRaiser.

| PsychoDLight a răspuns:

Http://urbanlegendbest.wordpress.com/category/entertainment/filme/ primul are drama...al doilea din lista are mister