| Aly359 a întrebat:

Am vazut filmul "The caller" si mi-a placut mult. Deasemenea am vazut si filmul "Orphan" si a fost Ok. As vrea sa-mi dati cateva sugestii de filme bune de genul asta ( thriller psihologic, drama, mister ). funda + vot. :*

Răspuns Câştigător
| WannaMore a răspuns:

Buna! eu una am vazut "Woman in black"-in traducere "Femeia in negru", un super-film, thriller psihologic, apoi mai e si "The silence of the lambs"-adica "Tacerea mieilor", un film foarte cunoscut, si "Sleepy Hollow" ("Calaretul fara cap"). mai stiu cateva, daca te mai intereseaza.vizionare placuta!:*

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Cum a zis si BogdiA, "Cazul 39". Merita vazut, te tine in suspans de la inceput pana la sfarsit.

http://www.cinemagia.ro/filme/case-39-cazul-39-16573/

| xButterflyxX a răspuns:

The others ar fi un film psihologic, Lilja-4ever, Bo, Remember me ar fi niste drame care mi-au placut. Iar un film in genul orphan ar fi Case 39.Thriller ar fi Black Swan.
Sper ca te-am ajutat.

| Aly359 explică:

Hey, am dat voturile si mai am funda. Va rog sa mai aveti putina rabdare ca sa vad toate filmele sa pot da funda dupa-aceea in functie de parerea mea fata de filme

| leonardo9 a răspuns:

Incearca knowing cu nicolas cage eu am 11 ani si mam speriat rau, si lui tata i-a placut. e un film thriler-groaza

| BogdiA a răspuns:

"Case 39". nu o sa regretilaughing