| CiobotaruIonut a întrebat:

Am vazut candva un film horror (parca pe kanal D)..filmul incepea cu un macelar care vroia sa omoare o femeie cu ochii f mari si gura stramba.dar un om(pers principal din film) o salveaza..si acesta o i-a la el..aceasca ii face multe chestii oribile ceea ce duce la despartirea acestuia de sotie..si filmul se termina cu omul acesta incercand sa o omoare dar este salvata de un vanator...va rog cum se numeste daca aveti ideesadas vrea sa il revad.dau funda pt raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Masters Of Horror: Sez.1, Ep.4/2005 (Jenifer)
http://www.imdb.com/title/tt0643108/

| CiobotaruIonut explică (pentru faramatania):

Daca mi-ai putea spune si unde as putea sa il vad subtitratsadnu am gasit pe nici un sitesad...

| faramatania a răspuns (pentru CiobotaruIonut):

Nu-l vei găsi doar pe acesta deoarece face parte dintr-un așa-zis serial format din 2 sez.fiecare cu câte 13 ep.(de fapt aceste ep.nu au legătură între ele, deci pot fi văzute și separat, însă nu le găsești altfel). Serialul trebuie să-l downloadezi, nu-i online, primul sez.este subtitrat, iar al doilea parțial.