| Stefan18Fane a întrebat:

Am vazut cu ceva timp in urma un film indian cu 2 cupluri care se intr.un cuplu nevasta isi insela sotul si in celalat cuplu sotul isi insela nevasta cu nevasta din celalat cuplu,in final se afla despre poveste lor de dragoste care era cu adevarat sincer,iar cei doi care au gresit in relatie raman singuri, iar dupa cativa ani se reintalnesc si afla ca in tot acest timp amandoi au fost singuri.Are cineva idee cum se numeste?

2 răspunsuri:
| omuletulofficial a răspuns:

The day that never come

| Stefan18Fane explică:

Kabhi Alvida Naa Kehna se numeste filmul si inca unul la fel de frumos Rab Ne Bana Di Jodi