| SkyIsMyLimit a întrebat:

Am vazut de curand un film intitulat "Al naibii tratament" si pe la mijlocul filmului si la sfarsit actorii principali cantau o melodie de genul :"I am pretty and beautiful..."etc. Exista aceasta melodie in realitate? Daca da,imi puteti spune, va rog cum se numeste? Mersi mult anticipat!

Răspuns Câştigător
| dani0822 a răspuns:

Melodia se numeste: I feel pretty - Sarah Brightman

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Era de fapt "I feel pretty" :))
Oricum, din câte ştiu eu, piesa a apărut pentru prima dată într-un musical din 1961, numit West Side Story, după care mulţi alţii au făcut coveruri.
http://youtu.be/L7BQRGXFLJs
Cel puţin eu aşa ştiu.