| DrDeath a întrebat:

Am vazut in ora de fizica un film.In film este vorba despre un om din america care este cercetator si studiaza universul. El este imobilizat si vorbeste cu ajutorul calculatorului.In film se explica cum s-a creat universul, despre big-bang si tot felul de chestii de genul asta.As vrea sa vad din nou filmul si nu il gasesc nicaieri. Vreau sa vad filmul cu subtitrare daca se poate, daca nu e bine si in engleza.

Răspuns Câştigător
| justme91 a răspuns:

* A Brief History of Time (1991)
* Stephen Hawking's Universe (1997)
* Horizon: The Hawking Paradox (2005)
* Masters of Science Fiction (2007)
* Stephen Hawking: Master of the Universe (2008)
* Into The Universe with Stephen Hawking (2010)

1 răspuns:
| justme91 a răspuns:

Nu cred ca era film, era documentar. Il cheama Stephen Hawking pe om si chiar e imobilizat si vorbeste prin intermediul unui software special. http://theologhia.files.wordpress.com/......d-god1.jpg