| gemeni6226 a întrebat:

Am vazut mai de mult un film nici prea nou nici prea vechi american in care nu stiu de unde au citit femeile ca atunci cistigi doar dragostea unui barbat daca faci cu el dragoste doar la a 9 intalnire. Titlul filmului?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sex la 9.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îti spun ce am găsit:

What's Your Number?/ Care-i numarul tău? (2011), bazat pe romanul: "20 Times a Lady" al autoarei Karyn Bosnak.

http://m.cinemagia.ro/filme/whats-your-number-488457/

Și...

Love Stinks (1999), in care personajul feminin are o singură regulă: nu face sex cu un tip, până nu vor lua cel puțin trei mese împreună.