| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult (aprox 1-2 ani) o emisiune pe Nat Geo Wild in care se bateau tot felul de specii de animale... spre exemplu: o tarantula nu mai stiu de care VS miriapodul rosu de Africa laughing nu stiu, chestii de genul. cu batai intre ganganii, bazdaganii, gandaci, insecte, etc. Imi puteti da vreun nume? va rog mult, stiu ca imi placea foarte tare emisiunea aceea. Ofer voturi bune si funda. Multumesc anticipat happy.

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cred ca e ceva gen "Monster Bug Wars". Am urmarit si eu astfel de emisiuni, dar neavand in grila tv NatGeo Wild, cu siguranta se difuzau pe Discovery sau Animal Planet.

| anonim_4396 explică (pentru dannyel86):

Poate ai dreptate... eu imi amintesc ca era pe Nat Geo Wild dar s-ar putea sa gresesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1-2 ani sau chiar mai mult, poate 3-4... nici nu stiu daca o mai da la TV sad dar poate stiti totusi vreun nume...

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu, dacă vezi denumirea emisiunii o poți recunoaște, adică ți-o amintești? Eu ți-aș putea face niște copii, după ghidurile TV din acea perioadă...

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Cred ca da.