| Ađııa a întrebat:

Am vazut mai demult un film, care mai stiu din el decat ca era o familie cu 2 copii si aveau casa construita intr'un loc unde mai demult fusese un cimitir si mortii ieseau din groapa si ii omora...Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| ganton a răspuns:

Poltergeist. Baga funda baby.

5 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Iaute bah i-am dat raspunsu corect cred ca s-a si umflat din film si nu mi-a dat funda cocalara.

| Ađııa explică (pentru ganton):

laughing) Frumos mod prin a cersi o funda. smug Dar mi se face asa mila de tine, incat o sa-ti arunc una asa in sila.winking

| ganton a răspuns:

Pai ti-am zis filmul. Frumos e sa-mi dai funda. Multumesc :*. L-ai vazut pe TCM, nu? E film frumos.

| Ađııa explică (pentru ganton):

Da,acolo cred ca l'am vazut...

| TheAshen a răspuns:

Cred ca vorbesti despre cabana blestemata. nu sunt sigur dar cred ca despre acela vorbestihappy