| blonda_9284 a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu niste vrajitoare care transformau copiii in soareci. Cum se numea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că este vorba despre ecranizarea romanului lui Roald Dahl.
http://www.cinemagia.ro/filme/the-witches-vrajitoarele-8336/

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

@rlk1234,cred ca te referi la serialul"Sabrina"the teenage witch"happy

| rlk1234 a răspuns:

Da si ey am vazut filmul cred,era cu trei vrajitoare,iar una din ele era mai prostuta,si era ceva u o pisica neagra, dar habar n-am cu se numeste, cand afli sa-mi zci i mierolling on the floor

| Vasilica_Lupascu_1991 a răspuns:

Și eu ma întrebam. Im se numește... Poate știe cineva!