| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film de groaza, Dar nu mai stiu cum se numea, dar stiu ca numele lui era format doar din cifre intre 10 si 99.
Filmul incepea in felul urmator intr-o casa erau niste copii si oameni. Copiii faceau niste farse la telefon cand mai tarziu copiii primesc un telefon misterios si o voce groasa de barbat le spune:
va place sa face-ti farse la telefon si barbatul incepe sa le faca si el o farsa, cand deodata apare un barbat foarte masiv cu un topor in mana si ii omoara pe toti.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

7eventy 5ive (Dead Tone 2007)
http://www.cinemagia.ro/filme/7eventy-5ive-75-24064/