| ştrumf_8528 a întrebat:

Am vazut mai demult un film
Era vorba despre o familie care ramasese blocata intr-un sat deoarece din cauza vremii nu puteau merge cu barca spre oras, si ramasesera intr-o casa mare. Acolo stateau impreuna cu un barbat care era f rau. Umbla prin umbra si omora lumea de acolo ( erau destul de multi in acea "familie" ). Dupa ce ii omora ii ducea in intrarea secreta a casei, de care ceilalti nu stiau. In film era si o fata care PARCA ( deoarece nu mai tin bine minte) nu vorbea...ca facuse un juramant ca nu va mai scoate nici un sunet de la un anume incident, moartea mamei ei parca era. Ea a descoperit acel loc, a intalnit si asasinul, a fugit de el, etc. Ea avea grija si de o bunicuta din acea casa care statea la pat. Ca sa ii salveze pe toti.care au mai ramas a sunat la politie. Politistii au intrebat care e urgenta.ea...fiind "muta" a stat cateva secunde dar dupa aceea a spus in soapta "Ajutor." etc, si adresa. Au venit, l-au arestat pe ala, i-au salvat pe toti,
cam atat imi aduc aminte, si chiar as vrea sa stiu numele filmului.mersi anticipat. :*

2 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

As putea sti filmul dar nu til zic pentru ca nu sunt sigur ca-mi dai funda si daca nu-mi dai funda tu ai putea alege un raspuns mai bun dar eu cred ca tie nu-ti palce raspunsul meu sau crezi ca este un rapsuns idiot atunci eu vin la tine si te injunghi deci mai bine imi dai fundita mie si celorlalti deoarece toti pot sa gandeasca la fel ca mine cu alte cuvinte raspunsul este ca nu stiu

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Sii aporopo, o sa omor o pisicuta pentru fiecare funda pe care nu o castig, care este un lucru pe care nu il vrei happy