| InSoMnIaC a întrebat:

Era un film cu o competitie intre asasini, cu o chinezoaieca si un preot care ajunge in concurs din greseala, si un negru mare care este campionul concursului anterior, si el intra in competitie doar pentru al omora pe asasinul care i-a ucis sotia.
Stie cineva cum se numeste?

9 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Ma si l-am vazut... Ah gata stiu... Assasin games.

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Nu nu stai asa.

| InSoMnIaC explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Nu se cheama asa

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru InSoMnIaC):

Mi-am dat seama stai asa ca il caut acum si l-am vazut kkms pe el de film! Dar nu e asa grozav oricum...

| InSoMnIaC explică (pentru Ucigasuldeprostie):

laughing eu vreau sa stiu doar cum se cheama ca l-am vazut deja si trebuie sa il descarc unui prieten

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru InSoMnIaC):

*** in el de film ca nu il gasesc nu pot sa cred!

| InSoMnIaC explică (pentru Ucigasuldeprostie):

Mersi man

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru InSoMnIaC):

Bros before movies man! laughing