| De_Angel_Soledad_1983 a întrebat:

Am vazut mai demult un film indian dar nu stiu cum se chema,as vrea sa-l revad,este un film indian cu jackie shroff in care el a avut o prietena drogata care ii fura din casa si vindea, el a parasit-o si sia refacut viata s-a casatorit si a uitat de trecut, cand dupa mult timp acea prietena apare din nou si ii face din nou probleme, din cauza ei sotia lui este rapita si ingropata de vie si el are doar cateva ore sa o gasesca in viata.

Răspuns Câştigător
| KaliKaali a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=c68XPYzl8fs in cauzul in care te ajuta la ceva

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

Cauta-i pe google toate filmele in care a jucat acest Jackie Shroff si il vei gasi cu siguranta uitandu-te la trailerele filmelor.