| Noctis a întrebat:

Caut de ceva vreme un film pe care l-am vazut cu mai mult timp in urma si vreau sa-l revad. In film este un barbat de culoare neagra, casatorit, si are si un copil mic.
Si incearca sa "isi croiasca drumul in viata". El vindea niste scanere sau ceva de genu', si s-a hotarat sa faca si niste cursuri si a fost angajat.
In film barbatul de culoare e si povestitor, filmul fiind impartit pe capitolele vietii barbatului:dezamagirea, tristetea, bucuria, etc
Chiar nu mai stiu cum se numeste si vreau sa il revad!

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

The Pursuit of Happyness ( cu Will Smith)
http://www.imdb.com/title/tt0454921/

5 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

The pursuit of happyness(In cautarea fericirii)batting eyelashes

| Almássy a răspuns:

Cred ca e pursuit of happyness eu l-am vazuthappy

| Sarj a răspuns:

Cam de genu.adica un tata ajunge sa ameninte pe toata lumea.pentru ca nu era donator pentru fiul sau.este John Q.O zi buna!

| Noctis explică:

Multumesc tuturor!

| ReFL3x a răspuns:

Da este Pursuit Happyness