| alinrabulea a întrebat:

Am văzut mai multe thrillere: Casa deschisa, 1922, Zombieland, Ritualul, Apostolul, Călătorie către sfârșit, Final Girl, He never died, Bird Box. As vrea sa imi mai sugerați filme asemănătoare cu astea. Cel mai mult îmi plac thrillerele filmate in pădure sau in natura. Nu filmate în orașe, alea nu prea îmi plac.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Get Out
Us
Population 436
A Perfect Getaway
Triangle
Turistas
The Last House on the Left
The Strangers
Creep 1, 2
The Sacrament
And Soon the Darkness
The Collector 1, 2
Wolf Creek 1, 2
10 Cloverfield Lane
The Blair Witch Project
Eden Lake
The Witch
Backcountry
Hush

| alinrabulea explică:

Desi probabil doar ai dat copy-paste de pe un site, fara măcar sa verifici filmele sau ceva de genul, mulțumesc oricum