| xt9000 a întrebat:

Am vazut odata un film de comedie, doar inceputu si nu stiu cum se cheama.era vorba de 2 pompieri, unu gras care era vaduv cu doi copi si unu slaba care nu era casatorit dar toate feltele erau dupa el, ei sau prefacut ca se casatoresc ca daca moare cel gras copi sa aaiba unde sa stea. funda la primul

Răspuns Câştigător
| Bogdanst a răspuns:

SAlut,filmul se numeste >> I Now Pronounce You Chuck And Larry

2 răspunsuri:
| Resource a răspuns:

I Now Pronounce You Chuck & Larry sau pe romaneste Va declar sot si ...sotie?

| Achilles_1666 a răspuns:

I Now Pronounce You Chuck and Larry din 2007 cu Adam Sandler.