| cszw a întrebat:

Am vazut odata un film pe kanal D cu un grup de 5 sau 6 adolescenti care erau singurii supravietuitori intr-un oras de zombie, printre acestia era unul cu o camera de filmat. Era o scena in care acestia s-au dus la un spital, acolo au observat ca mortii de la morga se transformasera in zombie. Daca imi aduc bine aminte aveau un fel de duba cu care au fugit de acei zombie... cam atat imi aduc aminte. Are cineva idee cum se numea filmul? big grin

Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi poate e acesta http://www.youtube.com/watch?v=Q85hmTW16E0.

| cszw explică (pentru anonim_4396):

Il stiu pe asta, nu e. multumesc oricum.