| pactcudiavolita a întrebat:

Am vazut pe tvr1 un film superb pe la sfarsitul lui august... dar problema e ca nu mai stiu cum se numestecrying Era despre o tipa de 20-30 de ani cam asa care a mers sa invete lectii de dans deoarece avea nunta si se indragosteste de instructorul de dans[care era surd si purta aparat audutiv] si el de ea. si la final participa la un concurs impreunahappy Care stie cum se numcrying Dau fundita la primul care imi zice promit:*:*

Răspuns Câştigător
| sadgirl_9460 a răspuns:

Love'n dancing e sigur numele filmului l-am vazut si eu e superb:X

0 răspunsuri:
Întrebări recente