| hefe a întrebat:

Am vazut sezonul 1 din vikings serialul cel care va incepe si pe history si vreau sa vad si sezonul 2 daca gasiti ceva sau daca ma puteti ajuta va dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 2 va aparea in 2014. Data la care va debuta nu a fost anuntata.
Trailer sezonul 2:
http://www.youtube.com/watch?v=fXOej9DUHJ4

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu s-a filmat inca.
Asteapta sa inceapa pe history, sa vada ce succes are, si abia dupa aceea se vor decide daca mai continua sau nu cu filmarea. Oricum cred ca la anul se va face asta, ca la tv vor difuza cate un episod pe saptamana.

| hefe explică (pentru antimulte):

Cum naiba ma si daca nu are succes lasa filmul neterminat

| antimulte a răspuns (pentru hefe):

Nu, dar una e sa mai faca un episod ca sa aiba final, si alta e sa traga 1oo de episoade daca are un succes rasunator.