| Allexutzza1919 a întrebat:

Am vazut un film era vorba despre un barbat care avea o fica cu o femeie dar el era despartit de ea si ea statea cu un om bogat. Fiica lor voia sa mearga cu o prietena de ai ei in strainatate dar avea nevoie de aprobarea la amandoi parinti. Pana la urma are aprobarea amandurora. cand erau la aeroport tatal ei gaseste la ea in geanta o harta a unei trupe care facea un turneu iar ele voiau sa mearga la concerte. Pe cand ajung si coboara din avion un baiat le convinge sa mearga cu acelasi taxi si ele ii spuse la acel baiat unde stau. pe cand ajung in cammera sa despacheteze intra niste oameni si o rapesc pe prietena ai. Ea il suna pe tatal ei si ii spune despre ce ieste vorba si dupa ce o rapise si pe ea tatal ei mersese la fosta nevasta iar noul ei sot ii da un avion particular sa mearga sa o caute. El merse sa o caute si ii gasise pe acei tipi care au rapito si ii omorase. prietena ficei lui iera moarta ca acei oameni le drogau si le pusese sa se prostitueze. prietena ficei lui era moarta si el o luase pe fica lui si o dusese acasa. Imi ziceti si mie plis cum se numeste ca nu mai imi aduc amintesad

1 răspuns:
| ONElena11 a răspuns:

Taken-Teroare in Paris cu Liam Neeson big grin