| Cortex a întrebat:

Am vazut un film sambata trecuta cred, pe tvr 1.La final scria ca se numeste "ritualul initierii" dar am cautat pe net si singurul film cu nume apropiat a fost unul cu un ritual masonic.Nu am vazut tot filmul, e unul care se drogheaza cu ceva ceai indian si isi da filme ca isi cauta sotia care nu exista si mai e unu care nu stiu daca se drogheaza cu ceai deala, dar vede o maimuta colorata cu care vorbeste si omoara mai multi oameni.Ce film e?

2 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Ai vazut bine, asa se numeste.Nu te ingrijora. Sper ca te-am ajutat!