| BadAngel3 a întrebat:

Am vazut un serial acum ceva timp. Cred ca era pe AXN. Era vorba despre un grup de persoane care au plecat cu -vaporul?- sau ceva de genul unde au ajuns la o insula si insula aceea nu ii mai lasa sa plece. Tin minte ca un barbat avea un caine cu el, a plecat pe insula si voia sa il manance ca sa nu moara... Aproape toate persoanele au orbit si unul trebuia sa taie bulbii de la copaci si acolo cade pamantul pe el... Era horror, dar v-ati dat seama.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

The river, tocmai am inceput sa ma uit la el laughing, dar din pacate este doar un sezon, a fost anulat. Oricum, merita.

| BadAngel3 explică (pentru Sn4k3):

Nooooo, de cand il cautamm, multumeeesc.

| Sn4k3 a răspuns (pentru BadAngel3):

Cu placere.

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta era serial? Nu era film?

| Apocalipsa22 a răspuns:

Cred ca era povestea jocului Tomb Rider.

| Mickey2000 a răspuns:

Zici ca ai căutat filmele lu Maicata cand avea aventuri cu bărbații din vama ca nu stie cu cine Tea fătat

| BadAngel3 explică (pentru Mickey2000):

Cred ca incurci povestile. Nu e frumos sa imi insusesti priopria ta viata.

| Mickey2000 a răspuns:

Nu le încurc, stai linistit/a laughing
Eu doar te ajutam.

| BadAngel3 explică (pentru Mickey2000):

Sa ce? Sa iti cunosc propria viata? Ce trist este ca vrei sa iti expui suferinta pe aici.

| Mickey2000 a răspuns:

Era vorba de tine!

| Mickey2000 a răspuns:

Cine te pune pe tine sa îmi răspunzi la întrebarea mea cu alta întrebare? Am pus intr-o zi o întrebare si tu mi-ai răspuns " la ce sa ajute? " cine te pune pe tine sa îmi scrii daca nu sti despre ce e vorba, dracu te pune, luate-ar cu el sa te ia! Eu eram curioasa si te trezești tu sa îmi scrii aia, interesează-te daca vrei sa afli, eu de aia am pus întrebarea pentru ca nu știam exact! Te pune dracu pe tine sa îmi Răspunzi, mai bine te pune in copârșău! De acolo nu îmi mai scriai 100%! Asta m-a deranjat.