| Christian333 a întrebat:

Am vazut un spot publicitar mai demult la tv cu ceva de genul:
"Ce iti poate oferi statul?
statul in picioare iti poate oferi varice.
La ce se facea reclama?
Stiti unde il pot gasi?

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Ce bine ca mi-ai amintit de reclama asta. E foarte amuzanta!
http://www.youtube.com/watch?v=dHoYAt3Mr_Y&translated=1

3 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Se referea ca daca stai in picioare (statul in picioare) iti apar varicele...si facea reclama la "Varixinal Gel" happy

| cretzufinish a răspuns:

Devaricid, gasesti la farmacie si e pana-n 15 lei. E pentru dureri de picioare, varice sau de la stat pe scaun (hemoroizi).

| DoodyAlexx a răspuns:

Pai presupun ca era la o crema pentru a preveni aparitia varicelor sau la un centru medical unde se trateaza cu laser, dar nu stiu reclama big grin