| FuM a întrebat:

Am vazut un trailer acum o luna la cinema si am uitat un se numeste insa imi aduc aminte cu ce est efimul daca imi puteti sune din ce va descriu eu ar fi minunat. Bun deci o familie normala se muta langa o casa plina de adolescenti (sau invers big grin) si astia se deranjeaza uni pe alti, pana ce searta si incep sa isi fac farse uni altora si etc cred ca e de ajuns pentru cineva care l-a vazut.

4 răspunsuri:
| Pitikut a răspuns:

Filmul este: Neighbors sau Vecini de cosmar in varianta tradusa in romana.

| Pitikut a răspuns:

Neighbors

| FuM explică:

Deci am gasit singur cum se numeste big grin Neighbors