| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut mai demult un film în care era vorba despre o familie care se muta într-o casa veche (așa cred) și mai știu că era o fetiță și în camera ei veneau niste sobolani/creaturi mici urâte care mâncau oameni. Nu îmi aduc aminte foarte, foarte multe dar mai știu că la final mai era o fată mai mare pe care au mâncat-o. Dacă știe cineva cum se numește filmul sa imi spuna.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi dacă este Don't Be Afraid of the Dark (2010)
https://www.cinemagia.ro/filme/dont-be-afraid-of-the-dark-42714/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A, da! Si mai stiu ca fata auzea sunete din subsol si acolo era o soba si fata a deschiso si asa stiu eu ca au scapat soarecii aia