| anonim_4396 a întrebat:

Am vizionat inceputul unui film pe Netflix acum cateva zile si nu ii mai gasesc titlul deoarece l-am sters din lista de " continua vizionarea"... filmul incepe cu un barbat care este " interogat " de o calugarita ( sau doua happy ) in legatura cu relatia lui sexuala cu contele Dracula! Una din calugarite pune un accent deosebit pe acest aspect! In plus, apare o musca enervanta care i se " baga in ochi" la propriu barbatului!, acesta are un aspect secatuit, lipsit de vlaga si se specifica faptul ca acesta i-a facut o vizita contelui Dracula la Castel, inainte ca condita sa fizica ( aspectul fizic ) sa I se schimbe si sa fie interogat de cele doua maicute!
Numele filmului?

Va ofer si funda, desigur! devil!

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

E amuzant ca ai dat toate detaliile, inclusiv numele serialului. Numele este chiar Dracula si este serial, nu film.

| anonim_4396 explică (pentru Sekim):

Ok, l-am gasit! happy
Multumesc! happy

1 răspuns: