| alexa6808 a întrebat:

AMm vaz d mult un film cu o fata ce a fost violata dar nu e vb de (
thirten sau spike care n se compar ca el) era mai vechi filmu cam 2000 si, era o tipa blonda c dupa aia a ramas insarcinata si s-a indragostit cred d cel ce a violata, parca, numai stiu bine dar va rog daca stiti sa-mi ziceti!

2 răspunsuri:
| alexa6808 explică:

Nu e filmul acela, ce zici tu, acesta e mai vechi si e o drama crd! mersi oricum pup

| azkan a răspuns:

Poate te referi la asta, filmul nu e horror ci comedie, iar fata nu e violata ci cam "inconstienta" :) http://www.cinemarx.ro/filme/Knocked-Up-Un-pic-insarcinata-173236.html