| alexa6808 a întrebat:

Am vaz de mult pe tvr 2 un film fff frumos cu o fata blonda ce s-a mutat cu mama intr-un oras si la un liceeu nou unde si-a fac prieteni iar acol a fost violata de un tim din liceu care a lasata si insarcinata.atat imi amintesc stiu doar ca a fost foarte bun filmul dau funda daca stiti va rog! Nu e vb de thirten sau speek care nu se compara? FUNDA si vot!

1 răspuns:
| Gabytzuu001 a răspuns:

Daca il gasesti, te rog da-mi un mesaj privat cu numele filmului sa-l urmaresc si eu! MS