| AnnaAnnne a întrebat:

Anatomia lui Grey: stiti daca o sa o mai poata adopta Derek si Meredith pe Zola si o sa primeasca acel telefon ma refer dupa prostiile pe care le. A facut Meredith

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Da mah, o pot adopta, dar ti-am zis sa te uiti ca pierzi tot farmecul. nu e important daca o pot adopta, sa vezi cum de ajung sa o poata adopta! hai vizionare placuta laughing

2 răspunsuri:
| AnnaAnnne explică:

laughing frate ce idiot ce educatie mai primesc si unii cumva parintii tai te.au crescut prin canale si sunt aurolaci? Intrebarea asta a fost pua de mult fraiere posibil ca nu ti.a placut raspunsul pe care ti l.am dat la intrebarea aia de **** pe care ai gandit.o cu mintea aia de HANDICAPAT si ai cautat si tu repede sa-mi spui ceva ai dat pe profilul meu si la intrebarile mele acum doar avea si baietelul ceva de spus ca s.a enervat, nu? Doamne ce educatie primesc uniilaughing

| beatrice9849 a răspuns:

Da