| Scumpyy23 a întrebat:

Anca si Vlad din pariu cu viata sunt impreuna si in realitate? vreau raspunsuri corecte dau funda happy

2 răspunsuri:
| aleally98 a răspuns:

Nu sunt impreuna pentru ca am vazut intr-un interviu in care au spus ca nu sunt impreuna. Au spus doar ca se inteleg foarte bine. Si oricum nu intotdeauna ce este in film este si in realitate. Singurul cuplu care este in Pariu cu viata este cel format din Raluca ( Adela Popescu) si Tudor ( Radu Valcan). Sper ca te-am ajutat.

| MysDaYssS a răspuns:

Si inca un cuplu Dorian cu Alina...(Ioana si Andrei) dar ar fi bine si Vlad cu Anca le sta ft bine impreuna