| Bianca298 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Vlad si Anca din Pariu cu viata sunt impreuna si in realitate, sau doar in serial?

Răspuns Câştigător
| diiiiiiiana a răspuns:

Sunt si in realitatewinking funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Lily94 a răspuns:

Sunt impreuna doar in serial.In realitate Vlad este intr-o relatie cu Alina Eremia.Eu asa am vazut ca scria pe facebook-ul lui:''Intr-o relatie cu Alina Eremia''. Funda?

| VladY2000 a răspuns:

Nu este adevarat sunt impreuna si de adevaratelea deoarece o prietena de-a mea este prietena cu Anca si a zis ca sunt impreuna. Funda?