| Anonim234578890 a întrebat:

Anime ecchi

3 răspunsuri:
| GazzaRecordsRo a răspuns:

Https://myanimelist.net/anime/genre/9/Ecchi

ai invatat si tu engleza la scoala, ai habar ce scrie pe site.

| Anonim234578890 explică (pentru GazzaRecordsRo):

1. Nu am engleza la scoala pentru ca am facut germana
2. Stiu si eu site-ul, dar sunt foarte multe si voiam cateva vazute de cineva pentru a nu pierde timpul
Usor e sa critici, greu sa gandesti logic si uman ca ar putea fi 1000 de motive posibile pentru o intrebare

| GazzaRecordsRo a răspuns (pentru Anonim234578890):

Pui o intrebare? iti asumi si raspunsuri bune si raspunsuri gresite

` Usor e sa critici, greu sa gandesti logic si uman `, nu e cazul sa zici tu asta.