| LaughOutLoud a întrebat:

Are careva idee cand vor mai aparea episoade noi din Bleach? Vad ca s-au oprit la episodul 366. Vor mai continua anime-ul? Daca da, cam cand vor reincepe sa apara episoade? Multumesc; funda si vot!

Răspuns Câştigător
| DragosRottweiler98 a răspuns:

Si eu am inteles ca va aparea un nou sezon din bleach!
Nu mai pot sa rezist fara animeul acesta!
Sa speram ca va aparea la vara un nou sezon!

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Momentan, anime-ul "Bleach" s-a terminat. Nu vor mai apărea alte episoade.

| criss7784 a răspuns:

Initial si eu am crezut ca va mai aparea si alte episoade, crezand ca este doar o pauza din cauza faptului ca episoadele ajungeam manga, dar am inteles ca de fapt aia care faceau episoadele nu au mai avut bani si din cauza asta au incheiat seria.

| danimotenel a răspuns:

Nu. s-a terminat povestea, insa te poti citi manga, nu recomand deoarece este o poveste paralela fata de anime si in plus animeul s-a terminat destul de bine.

| Faraidei a răspuns:

Mda...cica seria asta s-a terminat, insa ar putea sa apara o noua serie, cum s-a intamplat si in Naruto thinking nu e nimic oficial, deci putem sa speram ^^