| RobertBRC a întrebat:

Pentru fanii bleach si fairy tail.Stiti cand va reincepe unul dintre aceste anime sau daca mai incepe?

Răspuns Câştigător
| JiHyun a răspuns:

Am inteles ca Fairy Tail va reincepe in septembrie..cat despre Bleach..nu cred ca animeul va reincepe.

2 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

La televizor sunt in urma cu episodele, pe net aparea in fiecare saptamana cate un episod, dar ce se da la tv este foarte departe de ce este pe net. Uita-te si tu pe net, iar momentan nu se mai scot episoade(poate mai incolo o sa reinceapa sa faca episoade poate nu asta o sa vedem)
http://a-kage.info/anime/bleach/

Bafta!

| MariusDk23 a răspuns:

Nu vor incepe in anime, continua doar manga care si ea este pe sfarsite.winking