| RealKing01 a întrebat:

Armele din filme cu turci sunt adevarate?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| sierra1 a răspuns:

Alea cu turci buni, da!

| gabicoo a răspuns:

Nu! Dar alea din filmele cu ruși sunt adevărate!
winking
La câteva luni de la Marea Revoluție din octombrie bolșevicii s-au gândit că ar fi bine să imortalizeze pe peliculă momentul și au repetat atacul asupra Palatului de iarnă!
După filmare îngrijitorul șef al clădirii le-a zis: Măi băieți! Data trecută ați făcut mai puțină dezordine și ați lăsat mai puțini morți în urma voastră!
hee hee

| JicaContra a răspuns (pentru gabicoo):

rolling on the floor
de ce nu pot da amuzant decat odata?!? big grin

| JicaContra a răspuns:

Gadeste singur, singurel, daca ar fi adevarate si actorii s-ar putea rani, tu daca ai fi actor te-ai angaja sa faci un film in care te-ai putea rani sau mai rau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar jucarii lucioase rolling on the floor

| Michaeel a răspuns:

Fac parte din recuzita și nici nu sunt încărcate happy

| kb9 a răspuns:

Nu, sunt doar imitatii

| FrostpunkLover a răspuns:

Este recuzita, la ce te astepti?
Da, sunt facute din metal si da, par ascutite, dar mereu sunt trucate scenele sa te faca sa crezi ca e real totul happy