| ktrinel a întrebat:

As dori sa imi fac un blog personal, Care mai aveti!? Cateva idei, sfaturi despre un blog personal big grin

5 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Nu se iau virusi de pe bloguri. :) Si eu am un blog : www.nothingsweetaboutme99.blogspot.ro, si nu am avut inca niciun "musafir" nepoftit. Poti face despre pasiunile tale: filme, jocuri, pur si simplu ce te pasioneaza pe tine. Am vazut si bloguri fara tema (adica adminul posta chestii care nu aveau nicio legatura una cu alta). Totul tine de hobbyurile si pasiunile tale.

| Flaviucu a răspuns:

Ai un domeniu cumparat sau free?

| ktrinel explică (pentru Flaviucu):

Nu cred ca se merita sa dau niste bani pe un domeniu. mai degraba free happy

| Shimozukushiki a răspuns:

Blogul este locul de unde se iau cei mai multi virusi. Fudna?

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!