| LexiLaveil2 a întrebat:

As dori sa vizionez niste filme. De preferat comedii sau dragoste. Va rog sa nu-mi dati site-uri. Enumerati-mi cateva filme care v-au placut si le puteti recomanda.big grin
Multumesc.

5 răspunsuri:
| mEr a răspuns:

Scary movie, Beverly Hills Ninja, Me Myself and Irene,

| xmadutssu a răspuns:

P.s:i love you...dear john..the last song, the vow

| LexiLaveil2 explică (pentru xmadutssu):

Le-am vazut. Altceva?batting eyelashes

| carligiulian a răspuns:

E o comedie frumoasa facuta dupa twilight numita "cineva m-a muscat" mie mi-a placut sau daca vrei ceva de groaza cauta "the grundge" sau "shutter"

| LexiLaveil2 explică (pentru carligiulian):

Horror am vazut foarte multe. M-am plictisit. Vreau ceva comedie, drama, dragoste.thinking