| Daria a întrebat:

As dori si eu cateva filme cu adolescenti mai interesante, nu clasicele "Mean girls","Not another teen movie","American Pie", etc.
As prefera sa nu dati copy-paste de pe Google toate filmele cu adolescenti, vreau propria voastra parere despre filmele care le-ati vazut voi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A Cinderella story
Another Cinderella story
Sleepover
The Lizzie McGuire movie
What a girl wants
High School Musical(1, 2, 3)
She's the man
Freaky Friday
. eu astea le-am vazut... sper sa iti placa!

4 răspunsuri:
| purplebutterfly a răspuns:

Wild child
Angus si sarutul perfect
The clique
Easy A

| ShiNee a răspuns:

Raise your voice, The perfect man, Greta, Don't back down

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love don't cost a thing
Ice princess
Penelope
Champ rock

| Anita_Iulia_1998 a răspuns:

Daca vrei ceva cu adevarat bun iti sugerez filmele clasice: East of Eden, care a fost primul film pentru adolescenti, Rebel fara cauza si alte filme cu James Dean.