| AFiSaUaNuFi a întrebat:

As dori si eu sa stiu daca Rubina Dilaik si Avinash Sachdev ( In filmu Choti Bahu interpretand rolul Radikai Raj Purohit si Dev Raj Purohit ) sunt impreuna in viata de zi cu zi?

2 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Da, sunt impreuna si in realitate... Unele surse spun ca relatia lor a inceput dupa filmarile serialului "Triunghiul iubirii".
Sunt casatoriti ca am gasit pe youtube o filmare cand avinash o cerea in casatorie

love strucklove struck:d

Vampirebatting eyelashes

| zambethツ a răspuns:

Rubina si Avinash in viata reala nu sunt inca un cuplu dar sunt prieteni foarte buni si foarte apropriatihappy