| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi dati filme horror cu spirite, dar filme destul de bune sa fie, nu din acelea idioate ca a mai vazut destule care isi zic horror dar nu sunt nici pe departe, ci mai mult sunt drame. Nici comedie sa nu fie. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Mai mai toate sunt bune, ca (daca ai mai vazut la categoria asta) eu am o lista cu filme horror care mi-au placut, care au avut acel ceva anume de m-a captivat iar pe astea le-am selectat din acea lista care practic este un top.
Uite incepe cu The Awakening, The Others, The Abandoned, cam astea ar fi cele mai bune din ele, cu toate ca si celelalte merita vazute.
P.S. Scuze de intarziere

16 răspunsuri:
| PatrickJ a răspuns:

The conjuring.

| anonim_4396 explică (pentru PatrickJ):

M-am uitat.Bun film.

| Mămăligă59 a răspuns (pentru PatrickJ):

Chiar acum ma uitam la fimul asta laughing

| Mămăligă59 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe tata mare bun. cine mai doarme in noaptea asta?

| faramatania a răspuns:

The Woman In Black
The Ring
Shutter
The Grudge
The Unborn
Mirrors
Insidious 1 și 2
One Missed Call
The Haunting
100 Feet
Sinister

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Am vazut Mirrors. Poti sa imi faci un clasamente care ti s-au parut cele mai bune din astea?

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

The Unborn
The Ring
Insidious 1 și 2
The Haunting
The Woman In Black

| M25M a răspuns:

Paranormal activity
El orfanto
Blair witch project(doar prima parte)
The Others
The Exorcism of Emily Rose
Ju-on
Ringu
The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
Devil
(Room) 1408
The Uninvited
Dead Birds
Tale of two sisters
Grave encounters
The Innkeepers
The Amytiville Horror
Dark Water
Darkness Falls
The Abandoned
Shutter

| anonim_4396 explică (pentru M25M):

Merci frate. Ce ai patit de nu mai postezi la religie laughing?

| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!
Am avut o perioada de inactivitate recunosc, am postat mai rar, dar am reinceput de ceva zile sa mai raspund, pe ici pe colo. big grin

| anonim_4396 explică (pentru M25M):

Ok happy

| anonim_4396 explică (pentru M25M):

Frate din toate alea poti face un clasament sa stiu la ce sa ma uit acum..Am vazut Conjuring ti-l recomand..De asemenea din ce mi-ai dat am vazut: The Haunting in Connecticut(1 si 2), The Awakening, The Others. Deci daca poti sa imi faci un top in afara de astea.

| anonim_4396 explică (pentru M25M):

N-ai de ce sa iti ceri scuze. Ai funda laughing

| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc, sper sa iti placa. Daca iti plac filmele horror iti recomand si cele din lista completa (le gasesti prin raspunsurile castigatoare)

| anonim_4396 explică (pentru M25M):

Okhappy si da imi plac big grin

| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai mai toate sunt bune, ca (daca ai mai vazut la categoria asta) eu am o lista cu filme horror care mi-au placut, care au avut acel ceva anume de m-a captivat iar pe astea le-am selectat din acea lista care practic este un top.
Uite incepe cu The Awakening, The Others, The Abandoned, cam astea ar fi cele mai bune din ele, cu toate ca si celelalte merita vazute.
P.S. Scuze de intarziere

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Heii :*
Iti zic aici cateva!
''Carrie''
''Insidious:Chapter 2 ''
''The conjuring''
''World War 2''
''Evil Dead''
''The Purge''
Pa, pa :*