| Parisblue a întrebat:

As vrea sa ma apuc de serialul The O. C(rebel in california), cum vi se pare, merita?

5 răspunsuri:
| happycolour a răspuns:

Am inceput sa ma uit la el in vacanta asta, acum 5 zile, indemnata de o prietena si crede-ma ca am ajuns la jumatatea sezonului 2 deja, nu pot sa ma dezlipesc de el. Este foarte dragut si parerea mea e ca merita daca esti fana a genului comedy-romancebig grin

| ileana_5795 a răspuns:

L-am vazut pe tot si mi-a placut. Nu plictiseste si nu exagereaza; Dupa parerea mea e un serial mai bun decat Gossip Girl.

| auroraa a răspuns:

Chiar merita...e foarte tare, cu toate ca e vechi, dupa acesta, multi ramin indragostiti si Mischa Bartonbig grin (chiar si fetele) e.cum sa spun, parca-i Gossip Girl in varianta veche numai ca nu sunt toti asa de bogati si strikatiwinking Acest serial chiar ca merita, sa privesti toate sezoanele

| dalia_7907 a răspuns:

Da.mie mi-a placut foarte tare.cel putin primul sezon e f tare

| anuta_9412 a răspuns:

Aaa...nu stiu ce sa zic