| magie11 a întrebat:

As vrea sa stiu, merita sa ma "apuc" de Supernatural, serialul? am auzit ca e bunicel.

7 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Bunicel? BUNICEL? Really? Inca de la primul episod m-a atras acest serial, chiar daca am citit pe cinemarx ca este cu vampiri, Dumnezeu, diavol, fantome (si stiam ca o sa fie naspaaa), dar cand am inceput sa ma uit a inceput imediat sa-mi placa tot: povestea, personajele, actiunea, miturile.

Poti sa incepi sa te uiti linistit, si as anul sunt multe... decat 7 sezoane (o sa apara si anul acesta 8 :X )

| piTiCcu a răspuns:

Parerea mea, merita sa il vizionezi, nu conteaza daca crezi in "spirite", creaturi supernaturale etc.
E foarte interesant si captivant serialul.
Te poti uita aici la serialul Supernatural, cu tot cu subtitrare in romana...http://www.serialepe.net/2010/07/supernatural-serial-online-subtitrat.html

| Lucinca a răspuns:

Bunicel? Cum poti sa zici asta? Este super tare, poate cel mai tare serial, prima oara cand am inceput sa ma uit la el, parca eram obsedatalaughing, ma uitam incontinuu, asteptam sa vin de la scoala sa ma uitlaughing, il ador, are tot ce vrei laughing, e de groaza, e comedie, dragoste cat cuprinde, cam multe aventuri zic eulaughing, sunt unele parti in care te face sa plangi:O, e foarte tare. Si raspuzand la intrebarea ta.
Da. Meritalaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| supranatural93 a răspuns:

Merita sa te apuci de el ca este foarte interesant happy... uitate la primele 2 episoade iar daca nu iti place nu continua happy

| rosmary a răspuns:

Mai bine te uiti cateva episoade si te convingi daca merita, daca iti place.E mai bine asa, decat sa asculti alte pareri.Pentru ca suntem oameni diferiti, vedem diferit lucrurile.
Eu sper sa te incante!
Bafta!

| Calcan_Dan_1990 a răspuns:

,,Bunicel"?! Foarte frumos! Este vorba despre 2 frati :Sam si Dean. Ei isi cauta tatal. Cand Sam avea 6luni si Dean vreo 5-7ani mama lor moare, vei afla la momentul potrivit