| Anyo_1554 a întrebat:

As vrea sa stiu care a vazut filmul piratii din caraibe pe ape si mai tulburi.Eu l-am vazut dar vreau sa stiu care dintre voi il poate caracteriza cel mai bine pe Jack Sparrow?

2 răspunsuri:
| Jeanny22 a răspuns:

E un las si un tradator, care supravietuieste datorita puterii sale de negociere, de convingere, decat bazandu-se pe arme sau forta, preferand sa fuga de situatiile periculoase si lupta doar atunci cand este absolut necesar.El prefera sa-si rezolve disputele verval, decat apelend la lupta...
P.S. Daca stii engleza, aici gasesti o intreaga caracterizare a sa, care iti va aduce zambetul pe buze : http://en.wikipedia.org/wiki/Jack_Sparrow#Characterization
Jeanny22!

| Mihai1111111111 a răspuns:

Johnny deep este un actor foarte bun, comic, caraghios. Ador filmele lui, mai ales in cele in care are rolul "capitanului Sparrow"