| Rocker4Ever a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele "Piratii din Caraibe" si care dintre cele 4 este filmul vostru preferat? A si ce parere aveti despre Jack Sparrow?

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Imi plac foarte mult toate seriile. Cat despre "Jack Sparrow" Johnny Depp, fara el nu mai exista piratii din Caraibe. Parerea mea. El face tot filmul(ele).

| Rocker4Ever explică:

Si eu sunt de acord cu voi adica piratii din caraibe este filmul meu preferat iar johnny depp este un actor foarte bun care m-a facut sa rad cu lacrimi la vizionarea filmelor.

| Brâncuşi a răspuns:

Pe ape şi pe mări tulburi a fost cel mai frumos film al seriei şi despre Johnny depp un actor modest şi cu simţul umorului, fantastic om.
O seară bună!

| KoreanGirl a răspuns:

:]] Jack Sparrow este iubirea mea interzisă. Sincer toate mi-au plăcut extrem de mult şi nu ştiu pe care să o aleg din cele patru părţi.
Johnny Depp este un actor strălucit după părerea mea, foarte amuzant şi perfecţionist. Mi-a plăcut foarte cum şi-a interpretat personajul. Are o frumuseţea aparte că nu degeaba îl numeam eu "iubire interzisă"!

| IcanChangeMyDestiny a răspuns:

Preferatul meu din toate cele 4 este primul, fiindca la inceput ai alta senzatie decit cind vezi filmele urmatoare, iar Jack Sparrow-Cel mai amuzant si cel mai tare actor.^^