| Shone a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista un alt serial asemanator cu Dango (Boys Over Flowers) Un baiat bogat sa se indragosteasca de o fata saraca, ori ca ei sa fie dusmani iar in final sa rezulte o dragoste puternica. Va rog spuneti-mi de stiti tongue

Răspuns Câştigător
| Ionela78 a răspuns:

Pai trebuie neaparat pe aceasta tema? este un serial in care e vorba de o fata care se indragosteste de un vampir iar fratele lui vine si vrea sa o cucereasca, iar ea incepe sa simta cea pentru el.si etc.the vampire diares se numeste.este superb.si mai este True blood, iubire cu chip rebel-este vorba de un bogatas care se indragosteste de o sraca si nah etc, nu mai spun. funda?

4 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Secret Garden! E exact ca Boys Over Flowers (poate putin mai dragut) Il poti viziona aici in romana:
http://www.viki.com/

| Ionela78 a răspuns:

Funda?

| amaliaa21 a răspuns:

Uita-te pe euforia. e un serial nou se numeste 49 de zile, f interesant happy

| khety a răspuns:

Exista un serial cu aceeasi poveste in afara de boys over flowers, se numeste Hana yori dango si este mult mai comlex dar are aceeasi poveste insa e o mica problema sez 2 in care arata cand ea se duce dupa el nu e subtitrat in romana:d Merita sa-l vezi si pasta daca ti-a placut Boys over flowers.